Skip to main content

Nastávající maminky

Těhotenství je velmi cenným obdobím v životě mnoha žen. Jako nastávající maminka si chcete těhotenství užívat s co nejméně potížemi.

mom to be

Těhotenství však způsobuje velmi podstatné změny ve vašem těle. Může se stát, že kvůli hormonálním změnám budete náchylnější k vaginálním potížím. Zjistěte jak pečovat o intimní zdraví během těhotenství.

Pregnancy_Sensitive_Intimate_Zone

Citlivost intimních partií

Hormonální výkyvy jsou během těhotenství a po porodu zcela normální, mohou však narušit rovnováhu vašich intimních partií a způsobit tak větší náchylnost k potížím. Vaginální sliznice je v tomto období citlivější vůči podráždění, což může také vést k vyšší pravděpodobnosti vzniku potíží. Je důležité, zejména během třetího trimestru, pečovat o intimní partie s pomocí jemných produktů, které nenaruší rovnováhu.

Jak chránit rovnováhu intimních partií?

V těhotenství je důležité udržovat dobrou intimní hygienu. Hladina kyselosti ve vagině se mění a může narušit přirozenou rovnováhu intimních partií. Proto značka Lactacyd® vyvinula produkty určené speciálně pro tyto potřeby. Jsou šetrné k mikroflóře a podporují růst bakterií přátelských k tělu. Rovněž snižují riziko podráždění a omezují drobné potíže, k nimž může během těhotenství docházet. Dokonce i pokud již máte potíže způsobené narušením rovnováhy, produkty značky Lactacyd® mohou vaše symptomy zmírnit a pomoci vám navrátit rovnováhu mikroflóry vašeho těla.

Přečtěte si více o intimní hygieně v tomto článku.

ph_balance_Tips
Pregnancy_Safe_Efficient

Bezpečí a účinnost

Produkty značky Lactacyd® jsou bezpečné pro použití v těhotenství. Jsou jemné, neobsahují mýdlo a vyhovují potřebám nastávajících maminek. Navíc je jejich účinnost klinicky ověřená. Pro posílení přirozené obranyschopnosti vašich intimních partií můžete používat produkty Lactacyd® Pharma s antibakteriálni přísadou. Je-li vaše pokožka citlivá nebo se snadno podráždí, zvolte produkty Lactacyd® Pharma Senzitivní. Trpíte-li svěděním či pálením, pak vám produkty Lactacyd® Comfort mohou pomoci cítit se pohodlněji. Po porodu je také třeba dodržovat zdraví intimních partií pomocí produktů značky Lactacyd®, které posilují rovnováhu vaginální flóry.