Skip to main content

Zdravotnímu stavu intimních partií je potřeba věnovat zvláštní pozornost a náležitou péči.

Značce Lactacyd® důvěřují miliony žen po celém světě. Produkty Lactacyd® respektují a podporují vaše intimní partie v každé životní fázi.

Jsme přední značkou v oblasti intimní hygieny a můžeme být hrdí na více než 70 let zkušeností.

Lactacyd_Home_Banner_720x765_CZ_SK

Prioritou značky Lactacyd® je zdraví ženských intimních partií

Chápeme citlivost vašich intimních partií a víme, jak důležité je udržování kyselého pH pro zdraví ženského těla. Vyrábíme produkty vyhovující nejvyšším standardům kvality.

 

 

image1

Klinicky ověřeno

Účinnost a bezpečnost produktů značky Lactacyd® je klinicky ověřená.

image1

Přírodní kyselina mléčná

Přírodní kyselina mléčná podporuje růst přátelských bakterií uvnitř vašich intimních partií a pomáhá chránit přirozenou kyselost vaginální flóry.

 

image

Aktivní přírodní látky

Produkty značky Lactacyd® obsahují aktivní přírodní látky, díky kterým se budete cítit svěže a pohodlně každý den.

70-years-experience

70 let zkušeností ruku v ruce s novými technologiemi

Značka Lactacyd® nabízí celou řadu produktů pro intimní hygienu, které můžete zakoupit v supermarketech a drogeriích, avšak také speciální řadu farmakologických produktů dostupných pouze v lékárnách.

Protože intimní zdraví zahrnuje více aspektů než pouze intimní hygienu, rozšířili jsme naši nabídku o lubrikační gel*. Nyní tedy značka Lactacyd® pečuje o vaše maximální pohodlí a hebkost i během vašich nejintimnějších chvil. Stejně jako pečující produkty značky Lactacyd® i tento nový produkt přináší výhody pramenící z našich zkušeností a vychází z vědeckých poznatků.

  

O vaše pohodlí se staráme každý den

Produkty značky Lactacyd® mají správné pH a respektují přirozenou kyselost vašeho vaginálního prostředí. Jsou jemné, neobsahují mýdlo a lze je používat každý den od první periody až do doby po menopauze: Značka Lactacyd® nabízí celou řadu mycích emulzí, díky kterým se budete cítit svěže a pohodlně každý den.

I ve zvláštních obdobích

Nerovnováhu intimních partií mohou způsobovat různé faktory. Například hormonální změny nebo každodenní sportovní aktivity. Značka Lactacyd® je tu pro vás i v těchto obdobích.

Produkty pro intimní hygienu značky Lactacyd® jsou navrženy pro veškeré fáze vašeho života. Vyhovují potřebám dospívajících dívek i žen po 50. roce života. Značka Lactacyd® při vás ale stojí i v náročných životních fázích, jako je těhotenství a období po porodu.

Product Category Listing
Image
lotions

Mycí emulze pro intimní hygienu

OBJEVIT

Image
wipes

Vlhčené ubrousky na intimní hygienu

OBJEVIT

Image
caringglide

Intimní lubrikační gel*

OBJEVIT

 

Přední světová značka v oblasti péče o intimní partie

Důvěřují ji miliony žen po celém světě.